ספא מעיין הברכה  - 5% הנחה

ספא מעיין הברכה

 - 5% הנחה אוטומטית
ספא מעיין הברכה
שם
ספא מעיין הברכה
קטגוריה
איזור
אזור הצפון
עיר
מושב בן עמי
טלפון
04-9523603
אתר

כבר בימי קדם טבילה במעיינות ספא נקשרו לסגולות ריפוי במחלות וכאבים. כיום, אתרי ספא
נחשבים למקומות בילוי נפוצים בקרב זוגות וחברים. בילוי בספא מביא רבים לידי שחרור, הנאה והירגעות מלחצי היום יום העוטפים ומקיפים אותנו. הבילוי בספא מאפשר להתנתק מהכול, ולו אף למספר רגעים, ונותן לכם להתחבר לעצמכם, בגוף ובנפש.
כיום השימוש במילה ספא הינו נרחב בכל רחבי הארץ, וכך גם השימוש במושג ספא בצפון. ישנו ביטוי לטיני אשר ממנו לקוחה המילה ספא, וביטוי זה מתאר טיפול הנעשה דרך שימוש במים.

אתר ספא בצפון, מעיין הברכה, מזמין אתכם ליהנות ממגוון טיפולי ספא הנעשים באווירה קסומה, כפרית ומרגיעה במושב בן עמי בצפון הארץ. ספא בצפון מעיין הברכה מציע לכם מגוון רחב של טיפולי מים, כמו וואצו אשר נמצא כמסייע במצבי חרדה, פוסט טראומה וכדומה. טיפול מים נוסף אשר אנו מציעים הוא טיפול פיזיותרפי במים- הידרו תרפיה. טיפול זה מביא לידי הרפית השרירים המכווצים הסובבים את המקומות הכואבים בגוף, ומביא לידי תחושת הקלה מידית.

חבילות ספא
פנו אלינו עוד היום בכדי ליהנות ממגוון הטיפולים והמתקנים הטובים המוצעים על ידי ספא בצפון. בספא שלנו תוכלו למצוא בריכה מקורה ומחוממת בכל ימות השנה, מגוון חדרי טיפולים לזוגות ויחידים, סאונה יבשה וסאונה רטובה, מלתחות נקיות ומסודרות ועוד.
אם ברצונכם לפנק את בן או בת זוגכם, הורה או כל אדם היקר ללבכם, העניקו לו את אחת מחבילות הספא המוצעות באתר. תוכלו להעניק לו ולבן או בת זוגו חוויה מרגיעה ומרעננת בספא, אשר יכולה לכלול על פי בחירתכם עיסוי זוגי בארבע ידיים, עיסוי משולב, שימוש באבנים חמות ושמנים, ארוחה חלבית עשירה ועוד. כמו כן, הוא יוכל ליהנות משימוש חופשי במתקני הספא, חלוק ותא לאחסון חפצים אישיים.

חופשה מפנקת
כיום ישנה מגמה ההולכת וגוברת לערוף מסיבות רווקים ורווקות בספא, ימי נישואין, ימי הולדת וימי כיף, וכך ליהנות מחוויית קסומה ומרגיעה. את כל אלו אתם יכולים לערוך בספא בצפון מעיין הברכה וליהנות משימוש במתקני הספא ולחגוג יחדיו את האירוע. כמו כן, ביקור באתר ספא בצפון הארץ יכול להיות הזדמנות נפלאה לחופשה מרגיעה ומפנקת אשר תחזיר לכם את האנרגיה לגוף ולנפש. כמו כן, ניתן להפתיע את בן או בת הזוג באחת מחבילות הספא הכוללות עיסוי, אמבט שמנים, ארוחה, שימוש במתקני הספא ועוד, וכך להפגין את אהבתכם והערכתכם לאהובכם.