הסקוטית  - 3% הנחה

הסקוטית

 - 3% הנחה אוטומטית
הסקוטית
שם
הסקוטית
קטגוריה
איזור
תל אביב והמרכז
עיר
תל אביב
כתובת
התערוכה 23
מפה
טלפון
03-5434543
אתר

הסקוטית

"הסקוטית", יבואנית ומשווקת בלעדית של מאות מותגי אלכוהול ויין, מהידועים והמובילים בעולם, נוסדה בשנת 1944 על-ידי קבוצת משקיעים סקוטיים - ומכאן שמה. מאז עברה החברה לבעלות ישראלית, הרחיבה את תחומי פעילותה ואת מגוון מוצריה, והינה שותפה בכירה בקידום תרבות היין והאלכוהול בארץ.
במהלך 65 שנות קיומה, מלווה "הסקוטית" את התפתחות תרבות הפאבים והבארים, תומכת בהתפתחות תרבות היין במסעדות, משתפת פעולה עם המובילים שבבתי-הספר לברמנים ולמקצועות היין, ומהווה שחקן מרכזי בצמיחת ענף היין והאלכוהול בישראל.
מזה שנים רבות, תוך שיתוף פעולה מבורך ומוצלח, "הסקוטית" משווקת ומפיצה את יינות יקב "דלתון"  הגלילי .היינות המשובחים של "דלתון", קנו להם מקום של כבוד, על מדפי היין, בחנויות המתמחות ובמסעדות.
בתקופה אחרונה עוברת החברה תהליכי התחדשות ומיתוג, אשר הוסיפו לוותק ולניסיון הרב מימד של רעננות ועכשוויות, תוך התאמה לשינויים בהרגלי הצריכה של הישראלים. החברה מפעילה צוות שיווק ומכירות מקצועי, שמעניק הדרכה וייעוץ ללקוחות, לצד מערכת לוגיסטית, עצמאית, של אחסון ושינוע, בתנאים אופטימליים, לכל רחבי הארץ.


בנוסף, הרחיבה החברה את תחומי פעילותה לענפים נוספים, המשיקים לתחומי פעילותה המסורתית. החברה משווקת, בין היתר, כוסות יין ומוצרים נלווים, שמן זית גלילי, ועוד. במסגרת זו, חנכה החברה מרכז מכירות ארצי, הממוקם במתחם מגרשי התערוכה בתל-אביב, ונותן מענה לבתי עסק  קמעונאים, צרכנים פרטיים, ומהווה מרכז תצוגה לכל מגוון המוצרים.