Diamondsphinx  - 5% הנחה

Diamondsphinx

 - 5% הנחה אוטומטית
Diamondsphinx
שם
Diamondsphinx
קטגוריה
איזור
תל אביב והמרכז
עיר
רמת גן
כתובת
ז'בוטינסקי 3, בניין היהלום
מפה
טלפון
03-6130046

Diamondsphinx

מחירים מהיצרן לצרכן
אנחנו יצרני יהלומים שיושבים בבורסת היהלומים הישראלית. אנחנו קונים את היהלומים כגלם ומלטשים אותו בעצמינו. אנחנו מפקחים על כל תהליך היצור של היהלומים, ודואגים לבקרה קפדנית במיוחד. ע"י חיתוך וליטוש יהלומי הגלם והבאתם ישירות אליך, אנחנו למעשה מבטלים את כל המתווכים באמצע כגון יבואנים, סוחרים, חנויות וכו', וכתוצאה מכך יש באפשרותנו למכור לך את היהלומים המלוטשים במחירים הטובים ביותר וחסרי תחרות.
יש לנו את הידע, הניסיון ומורשת ארוכת שנים בעסקי היהלומים, הנותנים לנו את היתרון שמאפשר לנו להציע מחירים נמוכים ללא תחרות.
תעודות גמולוגיות בלתי תלויות מהמכונים המובילים בעולם כגוןGIA / EGL  בתום תהליך ליטוש היהלומים, אנחנו שולחים את היהלומים למעבדות גמולוגיות בינלאומיות מוסמכות.
שם היהלום נבדק על ידי גמולוגים מוסמכים, ולבסוף מנפיקם ליהלום תעודה גמולוגית. התעודה הגמולוגית היא התעודת זהות של היהלום וכל הנתונים של היהלום מצויינים על גבי התעודה. כמו כן, זוהי הדרך הטובה ביותר להבטיח שהיהלום הספציפי שהזמנת, הוא אכן היהלום שקיבלת.
אחריות ואמינות
דיאמונד ספינקס מנוהלת על ידי חבר בורסת היהלומים, והוא בעל ותק של מעל 30 שנה בענף היהלומים.
חברי הבורסה ידועים באמינותם והגינותם. בכדי לקבל חברות בבורסת היהלומים בישראל, צריך לנהוג באתיקה ולעמוד בחוקים שאותם קובעת בורסת היהלומים.
30 ימי החזרה מובטחים
אנחנו ב DiamondSphinx.co.il רוצים לוודא שאתה שמח ומרוצה מקנייתך. לכן, אם מכל סיבה שהיא, אינך מעוניין במוצר שרכשת, פשוט החזר אותו אלינו ואנחנו נחזיר לך את כספך (למעט דמי טיפול ומשלוח). אנחנו גם מודעים לעבודה שרוב טבעות האירוסין נקנות כהפתעה לבת הזוג, ולא תמיד אפשר לקלוע במדויק לטעמה של האשה, לכן אנחנו נותנים לכם את האפשרות לבוא ולהחליף את טבעת האירוסין שרכשתם אצלינו תוך 30 יום.
תכשיטים באיכות מצויינת
כל תכשיטי היהלומים שלנו הם מזהב 18K והם עוברים בקרה קפדנית אחרי תהליך השיבוץ. אנחנו עובדים עם מיטב יצרני התכשיטים בתעשיה, מה שמבטיח לכם תכשיט באיכות גימור מעולה, ומחירים מהנמוכים בשוק.
מקצועיות 
אנחנו מוכרים, קונים ומלטשים יהלומי גלם ליהלומים יפיפיים במקצוענות ובאיכות הגבוהה ביותר. הניסיון שלנו מדבר בעד עצמו. התחרות כאן בבורסת היהלומים הישראלית היא עצומה ויום יומית, מה שמשאיר אותנו על קצות האצבעות ומכריח אותנו להיות ערים לכל שינוי וחידוש בענף ובשוק היהלומים. ליטוש יהלומים הוא חיינו וזה מה שאנחנו עושים הכי טוב. אתה, הצרכן, יכול רק להרוויח מכך. כמו כן, העובדה שאנחנו בקשר עם סוחרי יהלומים בכל העולם, יש באפשרותינו להשיג בשבילכם כמעט וכל יהלום שתרצו.