פגסוס  - 3% הנחה

פגסוס

 - 3% הנחה אוטומטית
פגסוס
שם
פגסוס
קטגוריה
איזור
תל אביב והמרכז
עיר
תל אביב
כתובת
הרכב 4
מפה
טלפון
03-6374000
אתר

פגסוס

חברת פגסוס תיירות ונסיעות הינה חברה המובילה בשוק הטיולים המאורגנים למגוון רחב של יעדים ותרבויות.
טיולים באיכות גבוהה תוך שמירה על  מחיר תחרותי ונגיש. בפגסוס מעמידים את הלקוח כערך עליון ועושים מאמצים כבירים לתת את השירו  הטוב ביותר שניתן, דואגים שהלקוח ייהנה מחווית שירות גבוהה ושואפים למצוינות. פגסוס מתמחה  בטיולים מאורגנים למגוון יעדים: טיולים מאורגנים לדרום אמריקה, סין, אירופה, מרוקו, דרום אפריקה, הודו, תאילנד, מרכז אמריקה, אוסטרליה וניו זילנד ועוד ועוד.
מטרתנו היא להביא את הפן המקצועי, למספר גדול של מטיילים וליצור רמת מחירים אטרקטיבית ונמוכה לכל טיול מאורגן נבחר, על כל מרכיביו.
בחברת פגסוס צוות עובדים צעיר ונאמן חדור מוטיבציה המקפיד על שירות אדיב ומקצועי וכן צוות מדריכים מעולה וקבוע המזדהה עם פגסוס והמורכב מעשרות נשים וגברים המיטב שבמיטב.
נשמח לארח את חברי המועדון בטיולנו בהנחה במעמד חיוב החשבון של 3%.

הערות כלליות: *יש להזדהות במעמד ההזמנה כמחזיק כרטיס המועדון לקבלת ההנחה. *ההנחות הנ"ל יינתנו על כל שרותי התיירות המוצעים לקהל הרחב. * לא תינתנה ההנחות הנ"ל על חבילות תיור המוצעות לועדי עובדים או ארגונים או לקבוצות סגורות. *על מוצרי תיירות הנמכרים במחירי מבצע של ה"רגע האחרון" או בהנחות מיוחדות אחרות רשאית החברה לא להעניק כפל הנחות. *ההנחה אינה חלה על מיסים ותוספות דלק.

ניתן  להתרשם מפירוט הטיולים המלא באתר ולהשאיר פרטים בלשונית "צור קשר" - נשמח לחזור אליכם