בועות  - 4% הנחה

בועות

 - 4% הנחה אוטומטית
בועות
שם
בועות
קטגוריה
איזור
תל אביב והמרכז
עיר
תל אביב
כתובת
יהודה הנשיא 34
מפה
טלפון
03-6439943
אתר


בית ספר 'בועות' הוקם ומנוהל על ידי הילה אבן- רוזה, בעלת תואר ראשון ותעודת הוראה בחינוך גופני ותנועה מסמינר הקיבוצים. כמו כן להילה תעודת הדרכה ואימון שחייה ותעודת הוראה להתעמלות אירובית במים. מזה כעשור הילה מלמדת שחייה ומאמנת להתמודדות עם פחד ממים בעזרת שיטה ייחודית שפיתחה במהלך שנות עבודתה, עם קשת רחבה של אנשים בגילאים שונים. 
היבט חשוב לפיתוח השיטה הייחודית של הילה, הינו ניסיון העבר שצברה כמורה לתנועה בגני ילדים וכמורה לחינוך גופני בבתי ספר, שתרם בהכרת עולמם הפנימי של הילדים ולפיתוח השיטה המצליחה שלה ללימוד שחייה ולהתמודדות עם פחד ממים.
בית הספר לשחייה 'בועות' הינו מקום ביתי עם יחס חם ואישי הממוקם ב "קאנטרי נווה אביבים" ובו מוענקים שיעורי שחיה לילדים ולמבוגרים כאחד. במתחם נמצאת גם 'חנות הספורט בועות' אשר בה ניתן למצוא מגוון רחב של ציוד ספורט ואביזרי מים.
צוות המדריכים של 'בועות' מורכב ממדריכי שחייה מקצועיים שהינם גם מורים לחינוך גופני בהכשרתם. המדריכים של 'בועות' עוברים הכשרה נוספת ואינטנסיבית, ללימוד השיטה הייחודית שפיתחה הילה והכשרתם לשימוש בציוד הדרכה מגוון מאתגר ובלעדי.
מטרת החוג היא לימוד ותרגול של ארבעת סגנונות השחייה ברמות השונות תוך שימת דגש על שיפור הטכניקה, בניית הכושר הגופני וטיפוח יציבה נכונה.
לימודי השחייה מתאימים לילדים בגילאי 4 ומעלה ומשלבים בתוכם הקניית ביטחון ועצמאות במים ותורמים לתנועת גוף נכונה וקצב נשימה רגוע.
לימוד טכניקות שחייה אצל ילדים תורמת להגברת הקשב והריכוז וכן משפרת את הקואורדינציה וההתמצאות במרחב החשובים להתפתחותו של הילד.
יחס אישי- למידה בקבוצות קטנות מקנה למדריך יותר "זמן איכות" עם כל ילד ותשומת לב לכל הפרטים שאליהם לרוב יש נטייה לא להתייחס בקבוצות גדולות.
הספק למידה – בלמידה בקבוצות קטנות החומר הנלמד בכל שיעור רב יותר וכתוצאה מכך קצב הלימוד הינו מהיר יותר מקבוצות בעלות מספר רב של תלמידים.
תחרות הוגנת - בקבוצת גיל שווה ובמיוחד בקבוצה קטנה התחרות קשורה ליכולת הגופנית וההתפתחותית. האתגר והתחרותיות הם הוגנים ומעודדים מצוינות.
פיתוח מיומנויות חברתיות - הקשרים החברתיים בקבוצות קטנות הם עזים ומיוחדים, נוצרת הרגשת אחדות שתורמת להתפתחות החברתית של הילד. אימון מותאם גיל - לכל קבוצת גיל יש קצב התפתחות שונה, ולכן לימוד או אימון שחייה בקבוצה מותאם אישית להתפתחות הגופנית והמנטאלית של הילד.