בוטיק הצבע  - 5% הנחה

בוטיק הצבע

 - 5% הנחה אוטומטית
בוטיק הצבע
שם
בוטיק הצבע
קטגוריה
איזור
תל אביב והמרכז
עיר
תל אביב
כתובת
אברהם שטרן 2, שכונת פלורנטין
מפה
טלפון
077-4206201
אתר

בוטיק הצבע

בוטיק הצבע - paint workshop נפתחה לפני כשנתיים, כאשר אמן הקירות בנימין ישראל הגיע למסקנה כי לעוסקים בתחום עיצוב הקירות והצבעים אין מקום שבו יוכלו לבוא ולהתרשם בעצמם מהמוצרים, לראות קירות מעוצבים בגודל אמיתי ולהתרשם מהתוצאות הסופיות כפי שהן באמת. כמי שעסק בתחום אומנות הקירות מעל ל-10 שנים הוא הרגיש כי התרשמות מהקטלוגים כפי שנהגו לעשות לפני שבחר לפתוח את בוטיק הצבע – paint workshop איננה מספיקה, ואז, עלה במוחו רעיון...
הוא שאל את עצמו, איך זה שכל קבלן שמחשיב עצמו למקצועי, ובכל פרוייקט מגורים רציני הופכים את אחת הדירות (ובמקרים מסויימים אפילו בונים דירה שכזו במיוחד) לדירת קונספט מעוצבת, על מנת שזו תשמש כדירה לדוגמא, על מנת שהרוכשים הפוטנציאליים יוכלו להתרשם מהדירה ומהמרחבים שלה בצורה מוחשית, ולא רק דרך השרטוטים או האיורים, ולעומת זאת אף אחד לא חשב על פתיחת מקום שבו מוצגים קירות לדוגמא, כדי שהעוסקים בתחום עיצוב הקירות, אדריכלים, מעצבי פנים ובעצם כל מי שמעוניין לשפץ את דירתו, לצבוע אותה או לרענן את המראה שלה יוכל לבוא ולהתרשם מהאפשרויות העומדות לרשותו.
כאשר גילה אמן הקירות בנימין ישראל כי אין מקום שכזה, פתח בשנת 2011 את בוטיק הצבעPaint Workshop - חנות קונספט ייחודית המשלבת אולם תצוגה, מציעה מגוון עצום של מוצרים משלימים לעיצוב קירות וכן מכירת חומרים ואפילו קיום סדנאות מעשיות ליישום והדרכה מקצועית בנושא. בזכות כל אלה הפכה בוטיק הצבע – paint workshop בתוך זמן קצר לנקודה שפשוט חובה להיכנס אליה לפני כל שיפוץ, ולא בכדי הפכה למקום עליה לרגל עבור מעצבי פנים, אדריכלים, חובבי צבע ואוהבי ה- home Styling למיניהם, אשר לא מפסיקים לפקוד את החנות בכל הזדמנות, כיוון שהם יודעים שתמיד יוכלו לגלות משהו חדש, להתרשם וללמוד.